Skip to content

Kiermasz wielkanocny

Kiermasz wielkanocny published on

„Nigdzie dobroć nie mówi
do nas piękniej i dobitniej,niż w cichym świecie małych rzeczy ….”
[ Hans Margolins ]

 

W okresie od 18.03.2013 r. do 27.03.2013 r. Stowarzyszenie Rodzin na Rzecz Dzieci „Sprawnych Inaczej” zorganizowało w swojej siedzibie, przy ul.Ks. Sulińskiego 41 w Jaworznie, kiermasz wielkanocny.
W akcji wzięli udział podopieczni Stowarzyszenia oraz przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola dla Dzieci Niepełnosprawnych w Jaworznie. Wszyscy odwiedzający placówkę mogli w tym czasie nabyć własnoręcznie przygotowane przez niepełnosprawnych podopiecznych organizacji i Przedszkola upominki i ozdoby m.in. palmy wielkanocne, kolorowe baranki, wełniane kurczątka, kartki, pudełka i torebki prezentowe, a także pyszne babeczki i inne słodkie wypieki do wielkanocnego koszyka. W tym szczególnym czasie intensywnych przygotowań do Świąt Wielkiejnocy, kiermasz cieszył się zainteresowaniem pacjentów Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego dla Dzieci Niepełnosprawnych w Jaworznie, którzy chętnie nabywali ozdoby i z przyjemnością raczyli się wielkanocnymi słodkościami.
W ramach zbiórki publicznej zebrano kwotę 1211,00 zł. Kwota ta będzie przeznaczona na zakup pomocy dydaktycznych dla Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Jaworznie, z którym Stowarzyszenie ściśle współpracuje.

Ty tez możesz okazać się ofiarnością – przekaż swój 1% na Stowarzyszenie Rodzin na Rzecz Dzieci „Sprawnych Inaczej” nr KRS: 0000021413